Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Kariéra


Máte nejaké otázky?
Neváhajte kontaktovať spoločnosť ABC Data

Poslať otázku


Sme jedna z najväčších poľských spoločností v oblasti IT, líder distribúcie cez internet. Pôsobíme na takmer všetkých trhoch strednej a východnej Európy. Rozsah našich aktivít a ponuka neustále rastú. Už viac ako 20 rokov ponúkame hardvér, softvér a spotrebnú elektroniku. Disponujeme najväčšou ponukou na trhu, ktorá zahŕňa viac ako 56 000 produktov od viac ako 300 dodávateľov. Podnikáme v súlade s najvyššími obchodnými a etickými štandardmi na trhu.

Etický kódex >


Tím ABC Data

Práca v ABC Data nás napĺňa. Vážime si samostatnosť, odvahu, podnikavosť a odhodlanie. Staviame na tímoch, ale dokážeme oceniť i nezávislých jedincov. Keďže pôsobíme na viacerých trhoch, tvoríme medzinárodný a multikultúrny tím navzájom sa inšpirujúcich ľudí, v ktorom sa miešajú potrebné skúsenosti s mladou energiou. Pracujeme síce tvrdo, ale dokážeme sa taktiež i dobre zabaviť. Pripojte sa k nám a staňte sa súčasťou nášho tímu!

 

Naše hodnoty

Podnikáme čestne a transparentne, naši zamestnanci a spolupracovníci sú preto povinní konať v súlade s etickým kódexom. Jeho základné požiadavky sú: právny súlad, bezúhonnosť, profesionalita, nestrannosť a nezaujatosť. Spoliehame sa na ľudí, ktorí sú samostatní, ale vedia pracovať aj v tíme. Hľadáme nápaditých ľudí, ktorí chcú spojiť svoju budúcnosť s inovatívnou firmou, ktorá je lídrom na trhu IT distribúcie, na ktorom vládne neobyčajne silná konkurencia.