Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2019-11-21
Na základe akvizície spoločnosti ABC Data, ktorá prebehla 1. júla 2019, sa slovenská pobočka stala súčasťou ALSO Group, švajčiarskeho holdingu a významného európskeho poskytovateľa technológií pôsobiaceho v 23 krajinách Európy. Nový názov spoločnosti je ALSO Slovakia s.r.o. Prevzatie je ďalším krokom vychádzajúcim zo stratégie ALSO Group, ktorá sa usiluje o posilnenie pozície na východoeurópskom trhu s odhadovaným potenciálom 30 miliárd EUR.
2019-07-02
The acquisition of ABC Data's operations is another important step in the implementation of ALSO’s Holding strategy to strengthen its position in the East European markets. Business partners will have access to the three business models from ALSO: a broad range of products, solutions and service offerings, as well as a wide portfolio of suppliers and new innovative technologies such as Virtualization, Cloud, 3D Printing and IoT will enable them to enhance their actual business.
2018-06-06
ABC DAta výsledky Q1
2018-03-20
"Teraz už poznáme víťaza súťaže "EMEA Channel Academy: Ocenenie roku 2018", ktorá je organizovaná ako súčasť konferencie "Distree EMEA". Súťaž bola napínavá a zahrňovala hlavné distribučné spoločnosti pôsobiace v rôznych častiach Európy. Distribútori a predajcovia rozhodli, že prestížny titul "Distribútor roku v oblasti spotrebných technológií pre strednú a východnú Európu" bude znovu putovať do spoločnosti ABC Data. Toto jasne ukazuje, že spotrebitelia vidia obrovský potenciál spoločnosti a považujú spoločnosť ABC Data za najlepšieho obchodného partnera v regióne strednej a východnej Európe.
2017-02-24
Spoločnosť ABC Data bola zvolená najlepším distribútorom elektroniky pre strednú a východnú Európu. Toto ocenenie, ktoré udeľuje EMEA Channel Akadémia, je jedným z najprestížnejších ocenení v tomto odvetví pre túto časť Európy. Vyhlásenie víťazov a slávnostné predanie cien najlepším distribútorom z konkrétnych oblastí EMEA sa konalo vo štvrtok 23. februára v Monaku na konferencii Distree EMEA.