Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2016-08-16
Distribútor IT a spotrebnej elektroniky, spoločnosť ABC Data, pridáva do svojej ponuky moderné 3D skenery Pixelio. Nová regionálna zmluva potvrdzuje súčasný trend: technológia 3D tlače berie útokom ďalšie a ďalšie trhy a získava popularitu medzi firemnými používateľmi i bežnými spotrebiteľmi. 3D Pixelio využijú mimo iného fotografi, pracovníci múzeí, archeológovia, konštruktéri, grafici, blogeri alebo špecialisti na elektronický obchod.
2016-07-20
ABC Data, líder na trhu distribúcie moderných IT a spotrebnej elektroniky, podpísal v tomto regióne zmluvu s popredným európskym poskytovateľom elektronických máp a automobilových navigačných riešení NAVITEL. Tento výrobca v regióne strednej a východnej Európy veľmi rýchlo rastie. Za rozhodnutím o úzkej spolupráci stoja okrem iného odborné skúsenosti, efektivita a rozsah pôsobenia distributora.
2016-07-19
“Napriek tomu, že poslednú dobu je už jednoduchšie vymenovať veľké IT spoločnosti, ktoré majú v čele ženu – napr. HP, IBM, Xerox atď., tak distribučný priemysel v tejto oblasti stále ešte pokrivkáva za ostatnými. Existuje ale jedna žena, ktorá v súčasnej dobe zaujíma pozíciu CEO veľkej distribučnej spoločnosti: je to Ilona Weiss v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ABC Data”.
2016-07-07
Tento rok je pre spoločnosť ABC Data veľmi úspešný, nakoľko sme získali veľa ocenení. S potešením Vám oznamujete, že sme v nedávnej dobe získali dve ocenenia, ktoré sú mimoriadne cenné pre našu spoločnosť. Obe oceňujú našu každodennú snahu o rozvoj a spoluprácu s našimi poprednými partnermi.
2016-06-21
Ilona Weiss, predsedkyňa predstavenstva ABC Data – lídra v distribúcií IT v Poľsku a v regióne CEE, bola ocenená prestížnym časopisom CRN ako „Osobnosť trhu s IT pre rok 2015“. Toto ocenenie vyzdvihuje úspechy, ktorých Ilona Weiss dosiahla v oblasti rozvoja spoločnosti ABC Data, ktorá je jednou z najdôležitejších spoločností na poľskom distribučnom trhu s IT, a ktorá už viac ako 25 rokov úspešne udáva smer vývoja distribučného trhu s IT.