Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2018-06-06
ABC DAta výsledky Q1
2018-03-20
"Teraz už poznáme víťaza súťaže "EMEA Channel Academy: Ocenenie roku 2018", ktorá je organizovaná ako súčasť konferencie "Distree EMEA". Súťaž bola napínavá a zahrňovala hlavné distribučné spoločnosti pôsobiace v rôznych častiach Európy. Distribútori a predajcovia rozhodli, že prestížny titul "Distribútor roku v oblasti spotrebných technológií pre strednú a východnú Európu" bude znovu putovať do spoločnosti ABC Data. Toto jasne ukazuje, že spotrebitelia vidia obrovský potenciál spoločnosti a považujú spoločnosť ABC Data za najlepšieho obchodného partnera v regióne strednej a východnej Európe.
2017-02-24
Spoločnosť ABC Data bola zvolená najlepším distribútorom elektroniky pre strednú a východnú Európu. Toto ocenenie, ktoré udeľuje EMEA Channel Akadémia, je jedným z najprestížnejších ocenení v tomto odvetví pre túto časť Európy. Vyhlásenie víťazov a slávnostné predanie cien najlepším distribútorom z konkrétnych oblastí EMEA sa konalo vo štvrtok 23. februára v Monaku na konferencii Distree EMEA.
2016-09-26
Spoločnosť ABC Data, ktorá sa zaoberá distribúciou IT hardwaru a spotrebnej elektroniky dnes oznámila, že bola menovaná v Európskej únii oficiálnym partnerom popredného výrobcu smatfónov Xiaomi. V regióne bude distribuovať produkty Xiaomi najskôr v Poľsku, neskôr chystá svoje aktivity rozvíjať aj v ďalších krajinách strednej a východnej Európy.
2016-09-22
Príjmy z predajov hier pre počítače a mobilné zariadenia i naďalej medziročne rastú a situácia na miestnych trhoch zodpovedá globálnym trendom. Spoločnosť ABC Data zverejnila najdôležitejšie regionálne údaje o predajoch a prognózy toho, čo môžeme na českom a slovenskom trhu očakávať v 4. štvrťroku 2016 a na začiatku roku 2017.