Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2016-07-07
Tento rok je pre spoločnosť ABC Data veľmi úspešný, nakoľko sme získali veľa ocenení. S potešením Vám oznamujete, že sme v nedávnej dobe získali dve ocenenia, ktoré sú mimoriadne cenné pre našu spoločnosť. Obe oceňujú našu každodennú snahu o rozvoj a spoluprácu s našimi poprednými partnermi.
2016-06-21
Ilona Weiss, predsedkyňa predstavenstva ABC Data – lídra v distribúcií IT v Poľsku a v regióne CEE, bola ocenená prestížnym časopisom CRN ako „Osobnosť trhu s IT pre rok 2015“. Toto ocenenie vyzdvihuje úspechy, ktorých Ilona Weiss dosiahla v oblasti rozvoja spoločnosti ABC Data, ktorá je jednou z najdôležitejších spoločností na poľskom distribučnom trhu s IT, a ktorá už viac ako 25 rokov úspešne udáva smer vývoja distribučného trhu s IT.
2016-06-09
S potešením a s hrdosťou Vám oznamujeme, že naša spoločnosť má už štyri logistické centrá: Varšava, Sosnowiec, Bukurešť a Budapešť. Pred pár dňami sme spustili nové distribučné centrum ABC Data v Maďarsku.
2016-03-22
ABC Data, jednotka na trhu v moderných metódach IT distribúcie v Poľsku a v oblasti strednej a východnej Európy, vyhrala prestížny titul "Najspoľahlivejší zamestnávateľ roku 2015“. Spoločnosť ABC Data usiluje o najvyššie štandardy v oblasti riadenia ľudských zdrojov, a preto sa snaží poskytovať svojim zamestnancom najlepšie podmienky pre ich prácu i ďalší rozvoj. Spoločnosť realizuje mnoho projektov, ktoré podporujú rozvoj zamestnancov, snaží sa zvýšiť zaujatie zamestnancov pre prácu a tiež zlepšovať komunikáciu vo vnútri spoločnosti.
2016-03-07
ABC Data, jednotka na trhu v moderných metódach IT distribúcie v Poľsku a v oblasti strednej a východnej Európy, vyhrala prestížny titul "Distribútor roku 2016 pre strednú a východnú Európu“. Toto prestížne ocenenie EMEA Channel Akadémie bolo spoločnosti udelené behom Konferencie DISTREE EMEA, ktorá je jednou z najväčších akcií spájajúca komunitu IT distribútorov a výrobcov v Európe. ABC Data teda znovu získala najdôležitejšiu cenu v oblasti IT distribúcie. Titul, ktorý ABC Data vyhrala v Monaku, potvrdzuje, že spoločnosť je na správnej ceste k prvému miestu na trhu v oblasti IT distribúcie pre celú oblasť strednej a východnej Európy.