Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2016-03-22
ABC Data, jednotka na trhu v moderných metódach IT distribúcie v Poľsku a v oblasti strednej a východnej Európy, vyhrala prestížny titul "Najspoľahlivejší zamestnávateľ roku 2015“. Spoločnosť ABC Data usiluje o najvyššie štandardy v oblasti riadenia ľudských zdrojov, a preto sa snaží poskytovať svojim zamestnancom najlepšie podmienky pre ich prácu i ďalší rozvoj. Spoločnosť realizuje mnoho projektov, ktoré podporujú rozvoj zamestnancov, snaží sa zvýšiť zaujatie zamestnancov pre prácu a tiež zlepšovať komunikáciu vo vnútri spoločnosti.
2016-03-07
ABC Data, jednotka na trhu v moderných metódach IT distribúcie v Poľsku a v oblasti strednej a východnej Európy, vyhrala prestížny titul "Distribútor roku 2016 pre strednú a východnú Európu“. Toto prestížne ocenenie EMEA Channel Akadémie bolo spoločnosti udelené behom Konferencie DISTREE EMEA, ktorá je jednou z najväčších akcií spájajúca komunitu IT distribútorov a výrobcov v Európe. ABC Data teda znovu získala najdôležitejšiu cenu v oblasti IT distribúcie. Titul, ktorý ABC Data vyhrala v Monaku, potvrdzuje, že spoločnosť je na správnej ceste k prvému miestu na trhu v oblasti IT distribúcie pre celú oblasť strednej a východnej Európy.
2016-02-17
Jedným z najdôležitejších prvkov budovania konkurencieschopnosti v modernej distribúcii je alternatívne portfólio produktov. ABC Data na základe tejto teórie význame rozšírilo svoju ponuku. Sortiment spoločnosti sa nedávno rozrástol o nové riešenia v oblasti ochrany a ukladania dát, o doplnkový spotrebný materiál pre zariadenia určené pre tlač, ďalej o nové značky hračiek, papiernické potreby, ručné a elektrické náradie. Systematické rozširovanie ponuky vychádza z nového spôsobu fungovania na základe modelu one-stop-shop.
2015-04-20
8. apríla 2015 dozorná rada spoločnosti ABC Data SA rozšírila správnu radu spoločnosti. Do riadiaceho týmu jedného z popredných distribútorov výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky v strednej a východnej Európe bol menovaný do funkcie podpredsedu správnej rady Andrzej Kuźniak.
2014-11-10
Značka Colorovo práve zaradila do ponuky svoj prvý smartfón. Prístroj je určený širokému okruhu odberateľov a má za úlohu získať si srdcia šetrných spotrebiteľov ponúkanými možnosťami v pomere k cene výrobku. Súčasne je prísľubom nových telekomunikačných riešení, ktoré značka predstaví v budúcom roku. CityTone Lite je cenovo výhodný smartfón, ktorý vďaka svojej špecifikácii dokáže uspokojiť veľa používateľov. Dvojjadrový procesor 1,2 GHz, ktorým je prístroj osadený, si s prehľadom vie poradiť s inštalovaným systémom Android 4.2 Jelly Bean. Komfortným spôsobom je možné využívať veľa aplikácií naraz, a vieme, že prostredníctvom aplikácie Google Play je dostupný obrovský počet hier a programov, ktoré si používateľ môže inštalovať úplne zadarmo.