Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2015-04-20
8. apríla 2015 dozorná rada spoločnosti ABC Data SA rozšírila správnu radu spoločnosti. Do riadiaceho týmu jedného z popredných distribútorov výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky v strednej a východnej Európe bol menovaný do funkcie podpredsedu správnej rady Andrzej Kuźniak.
2014-11-10
Značka Colorovo práve zaradila do ponuky svoj prvý smartfón. Prístroj je určený širokému okruhu odberateľov a má za úlohu získať si srdcia šetrných spotrebiteľov ponúkanými možnosťami v pomere k cene výrobku. Súčasne je prísľubom nových telekomunikačných riešení, ktoré značka predstaví v budúcom roku. CityTone Lite je cenovo výhodný smartfón, ktorý vďaka svojej špecifikácii dokáže uspokojiť veľa používateľov. Dvojjadrový procesor 1,2 GHz, ktorým je prístroj osadený, si s prehľadom vie poradiť s inštalovaným systémom Android 4.2 Jelly Bean. Komfortným spôsobom je možné využívať veľa aplikácií naraz, a vieme, že prostredníctvom aplikácie Google Play je dostupný obrovský počet hier a programov, ktoré si používateľ môže inštalovať úplne zadarmo.
2014-11-10
Na trhu je dostupný už druhý model smartfónu značky Colorovo. CityTone Vision 4,7 vznikol s úmyslom vyhovieť náročným používateľom, vyhľadávajúcim medzi spotrebnou elektronikou moderné produkty, ktoré sa dajú prispôsobiť ich individuálnym preferenciám. Telefón oslovuje zákazníka dokonalými parametrami, prístupnou cenou a neštandardnou výbavou. Nový model CityTone Vision dostal o 0,7” väčší displej QHD, vyrobený technológiou IPS s rozlíšením 540x960 px. Toto riešenie je predurčené na využívanie mobilných aplikácií, takých populárnych medzi používateľmi smartfónov. Používateľský komfort displeja pritom ostáva na vysokej úrovni, keďže pri 4,7” je aj naďalej možné telefón pohodlne obsluhovať jednou rukou.
2014-05-13
Na základe zmluvy s Electronic Arts, gigantom medzi výrobcami v priemysle videohier, spoločnosť ABC Data rozšírila svoj sortiment o najväčšie hity EA a stáva sa ich jediným distribútorom v Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. ABC Data predáva už niekoľko rokov taktiež produkty Activision Blizzard, vďaka čomu je spoločnosť už teraz najväčším distribútorom hier v regióne.
2014-03-17
ABC Data bola odmenená na EMEA Channel Academy 2014 - spoločnosť získala ocenenie „Najlepší distribútor” v strednej a východnej Európe na DISTREE konferencii EMEA, ktorá sa konala v Monaku. Je to už po piatykrát za posledných šesť rokov, čo bola spoločnosti ABC Data udelená táto cena.