Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2014-05-13
Na základe zmluvy s Electronic Arts, gigantom medzi výrobcami v priemysle videohier, spoločnosť ABC Data rozšírila svoj sortiment o najväčšie hity EA a stáva sa ich jediným distribútorom v Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. ABC Data predáva už niekoľko rokov taktiež produkty Activision Blizzard, vďaka čomu je spoločnosť už teraz najväčším distribútorom hier v regióne.
2014-03-17
ABC Data bola odmenená na EMEA Channel Academy 2014 - spoločnosť získala ocenenie „Najlepší distribútor” v strednej a východnej Európe na DISTREE konferencii EMEA, ktorá sa konala v Monaku. Je to už po piatykrát za posledných šesť rokov, čo bola spoločnosti ABC Data udelená táto cena.
2014-03-16
Od začiatku februára do polovici marca odchádzajú tisíce žiakov a študentov na jarné prázdniny. Veľmi často ide o cestu ďaleko od domova. Pre nich, Colorovo, vlastná značka ABC Data S. A. pripravila úplne novú prenosnú nabíjačku Colorovo PowerBox Slim 3000.
2014-03-11
Colorovo, vlastná značka spoločnosti ABC Data, jedného z najväčších IT distribútorov v strednej a východnej Európe uvádza na trh svoj najnovší prírastok z rady Vision: Colorovo CityTab Vision 7.85" 3G GPS. Je to už druhý 7.85-palcový Colorovo tablet.
2014-03-07
Colorovo, vlastná značka spoločnosti ABC Data, ktorá je lídrom v distribúcii IT v strednej a východnej Európy, predstavuje prvý tablet svojej novej rady Supreme. Nová rada Colorovo tabletov zahŕňa produkty, ktoré kombinujú maximálny výkon s jedinečným dizajnom.