Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

ABC Data je všetko, čo potrebujete


ABC Data SA je popredným distribútorom IT hardvéru a spotrebnej elektroniky v Poľsku. Spoločnosť ponúka rýchle a pohodlné nakupovanie - všetko na jednom mieste. To umožňuje nielen ušetriť Vaše peniaze, ale aj čas potrebný na  hľadanie ponúk u mnohých dodávateľov.

ABC Data ponúka najväčšiu škálu produktov, ich portfólio je systematicky rozšírené o nové kategórie a mnohostranné riešenia. Spoločnosť rovnako zaisťuje logistickú podporu a marketingové služby pre svojich klientov. Preto je ABC Data práve tým partnerom, ktorého na trhu potrebujete.


Komplexná ponuka na jednom mieste

ABC Data má najväčší sortiment výrobkov na trhu. Viac než 100 tisíc produktov od viac než 430 renomovaných dodávateľov. Je to jediná poľská distribučná spoločnosť, ktorá priamo pôsobí v 8 krajinách strednej a východnej Európy. Aby bola spoločnosť schopná vyhovieť stále sa zvyšujúcim potrebám partnerov, musela zaviesť takzvaný „systém komplexnej ponuky na jednom mieste“ a rapídne tak rozšíriť portfólio dostupných produktov. Vďaka A-Shopu, originálnej zákazníckej platforme, spoločnosť ponúka produkty a riešenie produktov z oblasti IT, spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a audio / video zariadení, písacích potrieb, hračiek, náradia až po elektrické náradie. Dôležitou súčasťou činnosti ABC Data je tiež systematické zlepšovanie schopností a „know-how“ v rámci oblasti Value +, rovnako ako mobilného a Telco odvetvia.

 

E-commerce nástroje

Viac než 85 % objednávok v ABC Data je spracovaných on-line prostredníctvom nezávislého systému A-Shop. Tento systém poskytuje klientom informácie o cenách a dostupnosti produktov a umožňuje priamu objednávku tovaru.

Platforma sa systematicky vyvíja a zdokonaľuje viac než 17 rokov a je vnímaná ako najlepšia v tomto odvetví. Vo všetkých krajinách, kde má ABC Data svoje sídlo, je A-Shop k dispozícii v miestnych jazykových verziách a je prispôsobený príslušným požiadavkám a obchodným praktikám. A-Shop je možné využiť nielen pre nakupovanie a vyjednávanie o cenách, ale tiež pre navrhnutie vlastného systému na báze A-Shopu.

     

Finančné produkty

ABC Data ponúka veľmi špecializované finančné služby zodpovedajúce potrebám a rozsahu obchodu klientov. Spoločnosť alokuje viac než 1,5 bilióna PLN pre finančnú podporu partnerov operujúcich na poľskom trhu. Rovnaké opatrenia sú taktiež zavedené v regiónoch, kde spoločnosť pôsobí. Okrem štandardných finančných nástrojov ABC Data tiež ponúka svojím partnerom podporu v jednaniach a kontakt s finančnými inštitúciami.

 

Efektívna logistika

Logistické služby, vrátane výnimočne krátkej dodacej doby objednaného tovaru, sú tiež definitívnym prínosom spoločnosti ABC Data. V mestách, kde má ABC Data svoje sklady sú objednávky realizované už do 4 hodín. Na území Poľska je tovar dodaný do 24 hodín a v strednej a východnej Európe sa dodacia doba pohybuje v rozpätí 24 až 48 hodín. Na základe nášho know-how a technologických možností, čo sa logistiky týka, spoločnosť vyvíja originálne riešenia potrieb svojich partnerov, vrátane označovania a spojovania obsahu balíčkov, priamej lodnej dopravy s vynechaním skladov ABC Data, kustomizácie produktov, poskytovanie služieb pre online obchody a zásobovanie tovaru.

     

Odborné školenia a technické poradenstvo

ABC Data podporuje svojich partnerov tiež tým, že im ponúka poradenstvo týkajúce sa zariadení a softvéru. Distribútor ako taký ponúka služby konfigurácie a monitorovanie pokročilých serverových riešení, diskových polí alebo systémov pre archiváciu dát. Okrem toho spoločnosť tiež zaisťuje špecializované technické školenia, ktoré prevádza on-line alebo osobne, týkajúce sa potrieb uvedených klientov. Aby spoločnosť vyhovela potrebám predajcov, ktorí ponúkajú svojim príjemcom tlačové zariadenia, poskytuje odborné školenia podporujúce prípravu vhodných ponúk týkajúcich sa tejto inovatívnej služby.